Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони JBL CHARGE 6 PINK Portable waterproof and drop-proof Bluetooth speaker | ID - 137856
199.00€
389.21 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB type C
Микрофон:
-
Цвят:
Pink
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017359
Избери добавки:
Цена:
199.00 €/
389.21 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
199.00 €/
389.21 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони JBL CHARGE 6 PINK Portable waterproof and drop-proof Bluetooth speaker
199.00 €/
389.21 лв.
389.21 лв.
Техническа характеристика на Тонколони JBL CHARGE 6 PINK Portable waterproof and drop-proof Bluetooth speaker, JBLCHARGE6PINK |
|
| Интерфейс | USB type C |
| Микрофон | - |
| Цвят | Pink |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 229 x 94 x 98 mm |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Тегло, g | 1370 g |
| Захранване, тип | Battery |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 56 Hz - 20 kHz |
| Брой високоговорители | 1 |
| Режими на звука | JBL Pro Sound |
| Водоустойчивост | yes |
| Размери, mm | 229 x 94 x 98 mm |
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Изх. мощност, W | 45 W |
| Живот на батерията, часове | Up to 24 hours of playtime plus 4 hours with Playtime Boost |
| Размер на високоговрителя, mm | 53mm x 93mm woofer, 20mm tweeter |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)








