КАСЕТА ЗА HP smart print crtg LJ 1150 - Q2624X Brand New - P№ NT-C2624X - G&G
В наличност
  5 / 5  
Капацитет: 4000
Производител: G&G
Себестойност на страница: 0,019
Съвместимост: HP smart print crtg LJ 1150 Q2624X
Състояние: Brand New



ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:10002797


Купи с TBI Bank Logo

13 x €2.76 (13 x 5.40 лв.)

pariba
Техническа характеристика на КАСЕТА ЗА HP smart print crtg LJ 1150 - Q2624X Brand New - P№ NT-C2624X - G&G
Капацитет 4000
Производител G&G
Себестойност на страница 0,019
Съвместимост HP smart print crtg LJ 1150 Q2624X
Състояние Brand New
Цвят Black

Напишете мнение

Безплатна фискализация

Данни на клиента за фискализиране или промяна на данни на ФУ



* Съгласявам се, че при попълнени некоректни данни, разходите по препрограмиране и/или подмяна на ФП са изцяло за моя сметка.
Продължи

Kozelat.com препоръчва използването на хардуерен лиценз за всички продукти на Микроинвест. Закупуването му Ви дава 100% сигурност при възникнал хардуерен проблем с компютъра, преинсталация на операционната система и/или актуализация. Може да го използвате по всяка време и на всеки компютър. Доставката е безплатна.

Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталацията и лицензът на операционната система се определят от поколението на процесора според изискванията на Microsoft.

Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава право на еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:

  • 🔧 Почистване от прах и проверка на охлаждането
  •  💻Тестване на диска, паметта и основните компоненти
  •  ⚙️Сканиране за вируси
  •  📄Издаване на сервизна карта със състоянието и препоръки


Важно:

  • Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл, след 6-ия месец от датата на покупка. Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в гр. София и гр. Варна или да бъде изпратена по куриер. Изпращането и връщането по куриер, до сервиз, е за сметка на клиента.
  • Еднократна безплатна диагностика и профилактика важи само за обновени лаптопи и компютри и не включва други продукти (монитори, аксесоари и др.)