Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Silver
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Silver | ID - 138879
139.00€
271.86 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Брой ядра:
Octa Core
RAM памет:
4GB
Максимална памет, GB:
up to 2 TB
Хард диск:
64GB
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018241
Избери добавки:
Цена:
139.00 €/
271.86 лв.
Не ти достигат още 14.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
139.00 €/
271.86 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €12.08 (13 x 23.63 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
15.04€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Silver
139.00 €/
271.86 лв.
271.86 лв.
Техническа характеристика на Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Silver, SM-X130NZSAEUE |
|
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Брой ядра | Octa Core |
| RAM памет | 4GB |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
| Хард диск | 64GB |
| Резолюция | 1340x800 |
| Размер на дисплея, инч | 8.7" (22.10 cm) |
| Тип матрица | TFT LCD, 90Hz |
| Камера, предна | 5 MP, Video |
| Камера, задна | 8 MP, AF, Video 1080p@30fps |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Операционна система | Android 15, One UI 7 |
| HDMI | - |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Батерия | 5100 mAh, Charging 15W wired |
| Пренос на данни | no3G |
| TV Тунер | - |
| Други | Accelerometer, proximity, compass |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 211 x 124.7 x 8 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, kg | 0.335 |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









