Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Суич ZyXEL XGS2220-30F
Суич ZyXEL XGS2220-30F | ID - 138570
694.00€
1,357.35 лв. с ДДС
Управление:
Standalone management by Web interface; Cloud management by Nebula Control Center; Management through Console, Telnet, SNMP; Multilevel CLI; DHCP
Захранване:
100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 66W
Други:
Rack mounting kit included
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018073
Избери добавки:
Цена:
694.00 €/
1,357.35 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
694.00 €/
1,357.35 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Суич ZyXEL XGS2220-30F
694.00 €/
1,357.35 лв.
1,357.35 лв.
|
|
| Управление | Standalone management by Web interface; Cloud management by Nebula Control Center; Management through Console, Telnet, SNMP; Multilevel CLI; DHCP |
| Захранване | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 66W |
| Други | Rack mounting kit included |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | Port security; Layer 2 MAC filtering; Layer 3 IP filtering; Layer 4 TCP/UDP socket filtering; Static MAC forwarding; RADIUS; TACACS+; SSH v2; SSL; DHCP; |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 441 x 270 x 44 mm |
| Суич, тип | Fixed Port, Layer 3 Access |
| Общ брой портове | 30 |
| Основни портове, тип | 24xSFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 4x10GE SFP, 2x10GBase-T |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | Physical stacking (In the future firmware release) |
| Fans | 1 x smart fan |
| Routing | Static; Static route: 64 |
| Памет (Flash, RAM) | 64 MB/1 GB (Flash/RAM) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 168 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 125 Mpps |
| MAC адреси | 32 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q static VLANs/dynamic VLANs: 4 K/4 K; VLAN isolation; Port-based/Vendor ID based/Protocol-based/IP subnet-based/MAC-based/Private/Voice VLAN; Independent VLAN Learning (IVL); VLAN Translation/trunking/mapping; QinQ; GVRP; L2PT |
| QoS | No. of hardware queues per port (Standalone/stacking): 8*/6; Storm control and event log; Port-based rate limiting; Rate limiting per IP/TCP/UDP per port; Policy-based rate limiting; 802.3x flow control; 802.1p Class of Service; DSCP |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1X |
| L3 мрежови стандарти | IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP); IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP); IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP); IEEE 802.3ad LACP |
| IPv6 functionality | Max. 1 K IPv4 entries; Max. 512 IPv6 entries; IP source guard (IPv4*/IPv6); ACL packet filtering (IPv4/IPv6); Syslog (IPv4/IPv6); IPv6 over Ethernet (RFC 2464); IPv6 addressing architecture (RFC 4291); IPv6 binding- static/dynamic |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

