Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Суич Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE
Суич Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE | ID - 136667
52.00€
55.00€
/ 101.70 лв. с ДДС
-5%
Управление:
-
Захранване:
External (DC 12V, 1.0A)
Други:
Automatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X)
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016172
Избери добавки:
Цена:
55.00 €
52.00 €/
101.70 лв.
Не ти достигат още 101.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
55.00 €
52.00 €/
101.70 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €4.52 (13 x 8.84 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
Бърза поръчка по телефон:
Суич Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE
55.00
€
52.00 €/
101.70 лв.
101.70 лв.
|
|
| Управление | - |
| Захранване | External (DC 12V, 1.0A) |
| Други | Automatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 160 x 104 x 30 mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | - |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | - |
| Fans | Fanless |
| Routing | - |
| Памет (Flash, RAM) | Packet Buffer: 2 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 16 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 11.9 Mpps |
| MAC адреси | 8K |
| VLAN (брой, стандарти) | - |
| QoS | 802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR) |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet |
| L3 мрежови стандарти | - |
| IPv6 functionality | - |
| Опция за монтаж | Desktop |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

