Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Суич Cisco Catalyst 1300 24-port GE
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Суич Cisco Catalyst 1300 24-port GE | ID - 136652
674.00€
1,318.23 лв. с ДДС
Управление:
Cisco Business Dashboard; Cisco Business mobile app; Cisco Network Plug and Play (PnP) agent; Web user interface; SNMP; MIB; RMON; RSPAN; sFlow agent; DHCP; SCP; Other: Traceroute, single IP management, HTTP/HTTPS, SSH, RADIUS and etc.
Захранване:
100-240V 50-60 Hz, internal, universal
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
SSH, SSL, IEEE 802.1x (authenticator role):RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; MAC/Web-based authentication; STP; DHCP; IPSG; DAI; IPMB; SCT; SSD; ACLs
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016157
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Суич Lanberg switch DSP1-0105 5-port
10.00 €
Суич D-Link 5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch
19.00 €
Суич D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
40.00 €
ZyXEL GS1100-16 v3 16-port Gigabit Unmanaged Switch
68.00 €
ZyXEL GS1920-8HPv2
229.00 €
Суич Lanberg switch 24x 1GB poe+/2x GB 2x sfp rack 19" gigabit ethernet 250w
224.00 €
Zyxel GS1200-5
18.00 €
ZyXEL GS1920-24HPv2
364.00 €
Суич Cisco Catalyst 1300 24-port GE
674.00 €/
1,318.23 лв.
1,318.23 лв.
|
|
| Управление | Cisco Business Dashboard; Cisco Business mobile app; Cisco Network Plug and Play (PnP) agent; Web user interface; SNMP; MIB; RMON; RSPAN; sFlow agent; DHCP; SCP; Other: Traceroute, single IP management, HTTP/HTTPS, SSH, RADIUS and etc. |
| Захранване | 100-240V 50-60 Hz, internal, universal |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | SSH, SSL, IEEE 802.1x (authenticator role):RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; MAC/Web-based authentication; STP; DHCP; IPSG; DAI; IPMB; SCT; SSD; ACLs |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 445 x 240 x 44 mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 24x 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 4xSFP |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | - |
| Fans | Fanless |
| Routing | Dynamic Layer 3 routing |
| Памет (Flash, RAM) | 512 MB (Flash), 1 GB DDR4 (DRAM), 1.5 MB (Packet buffer) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 56 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 41.66 Mpps |
| MAC адреси | 16 000 addresses |
| VLAN (брой, стандарти) | Support for up to 4093 VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN; Management VLAN; Private/Guest/unauthenticated/Auto surveillance/CPE/Voice/Dynamic/Multicast TV VLAN |
| QoS | 8 hardware queues; Strict priority and WRR; Port-based, 802.1p VLAN priority-based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP-based, Differentiated Services (DiffServ), classification and remarking ACLs, trusted QoS Queue assignment based on DSCP |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u/ab/ad/z/x/af/at; IEEE 802.1D (STP)/1Q/p VLAN/w RSTP/s Multiple STP/X Port Access Authentication; RFC |
| IPv6 functionality | IPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, dual IPv6/IPv4 stack; IPv6 neighbor and router discovery (ND); DAD, ICMP; DHCPv6; IPv6 over IPv4 network with ISATAP tunnel support; IPv6 QoS; ACL; First Hop Security; MLD |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



