Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Суич Cisco Catalyst 1200 48-port GE
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Суич Cisco Catalyst 1200 48-port GE | ID - 136649
669.00€
1,308.45 лв. с ДДС
Управление:
Network PnP, Web user interface, Cisco Business mobile app, Cisco Business Dashboard, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, CLI and etc.
Захранване:
100 to 240V 50 to 60 Hz, internal, universal
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
SSL, SSH, IEEE 802.1X (authenticator role): RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; STP; SCT; SSD, Trustworthy systems, Port security, Storm control, DoS prevention, ACLs
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016154
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Суич Cisco Catalyst 1200 48-port GE
669.00 €/
1,308.45 лв.
1,308.45 лв.
|
|
| Управление | Network PnP, Web user interface, Cisco Business mobile app, Cisco Business Dashboard, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, CLI and etc. |
| Захранване | 100 to 240V 50 to 60 Hz, internal, universal |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | SSL, SSH, IEEE 802.1X (authenticator role): RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; STP; SCT; SSD, Trustworthy systems, Port security, Storm control, DoS prevention, ACLs |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 445 x 288 x 44 mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 52 |
| Основни портове, тип | 48x 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 4xSFP |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | - |
| Fans | 1 |
| Routing | Layer 3 static routing |
| Памет (Flash, RAM) | 512 MB (Flash), 1 GB DDR4 (DRAM), 3 MB (Packet buffer) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 104 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 77.38 Mpps |
| MAC адреси | 8000 addresses |
| VLAN (брой, стандарти) | Support for up to 255 active VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, Management VLAN, Guest VLAN, Auto Surveillance VLAN (ASV), Voice VLAN |
| QoS | 8 hardware queues; Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u/ab/ad/z/x/af/at; IEEE 802.1D (STP)/1Q/p VLAN/w RSTP/s Multiple STP/X Port Access Authentication; RFC |
| IPv6 functionality | IPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, Dual IPv6/IPv4 stack, IPv6 Neighbor Discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration, Path MTU discovery, DAD, ICMP v6, IPv6 over IPv4 network with ISATAP |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



