Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Smartphone Samsung SM-A705F GALAXY A70 Dual SIM
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Smartphone Samsung SM-A705F GALAXY A70 Dual SIM | ID - 92070
434.60€
850.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver)
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006994
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Black
244.91 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-A566 GALAXY A56 5G 128GB 8GB Awesome Graphite
316.49 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Gray
193.78 €
Apple iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange
1,555.86 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 256GB 8GB Blue
244.91 €
Smartphone Samsung SM-A705F GALAXY A70 Dual SIM
434.60 €/
850.00 лв.
850.00 лв.
| Техническа характеристика на Smartphone Samsung SM-A705F GALAXY A70 Dual SIM | |
| Процесор | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.0, 0.8µm, Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 32 MP, f/1.7, PDAF, 8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 5 MP, f/2.2, depth sensor, Video 2160p@30fps, 1080p@30/240fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 1TB (dedicated slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4500 mAh battery |
| Размер | 164.3 x 76.7 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 183 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




