Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Смартфон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Navy
Смартфон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Navy | ID - 138330
589.00€
1,151.98 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520), Chipset Exynos 1680 (4 nm), GPU Xclipse 550
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017833
Избери добавки:
Цена:
589.00 €/
1,151.98 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
589.00 €/
1,151.98 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Смартфон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Navy
589.00 €/
1,151.98 лв.
1,151.98 лв.
Техническа характеристика на Смартфон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Navy, SM-A576BDBDEUE |
|
| Процесор | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520), Chipset Exynos 1680 (4 nm), GPU Xclipse 550 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED+, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak), Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP68 dust tight and water resistant |
| Цвят | Navy |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, (wide), 1/3.2", 1.12µm, Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-bit HDR |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 123? (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, HDR, gyro-EIS |
| Светкавица | Best Face, LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0, A2DP, LE, NFC |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Mid, MIDI, XMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MXMF |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | 5000 mAh, Charging 45W wired |
| Тегло, g | 179 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









