Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки TRUST Ozo USB Headset | ID - 98793
25.05€
48.99 лв. с ДДС
Микрофон:
Flexible microphone provides clear speech; great for voice chat
Тип:
Overhead
Други:
Comfortable over-ear pads; soft cushions provide comfort even during long calls; Large 40mm drivers create a clear sound experience; Adjustable headband, allows anyone to wear this headset with ease; Easy to use via USB; no need to unplug your speakers
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009566
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Sony Headset WI-C100
22.50 €
Слушалки Sony Headset MDR-EX15LP white, White
6.14 €
Слушалки Sony Headset MDR-ZX110 pink, Pink
12.78 €
Слушалки Lenovo USB-A Wired Stereo Headset Gen 2 + Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse + Lenovo ThinkPad Essential 15.6-inch Backpack (Eco)
90.50 €
Слушалки Sony Headset WI-C100
22.50 €
Слушалки Sony Headset WH-CH520
35.28 €
Слушалки Logitech H390 USB Computer Headset - OFF-WHITE - USB - N/A - EMEA-914
49.60 €
Слушалки Sony Headset MDR-ZX310 red, Red
14.83 €
Слушалки TRUST Ozo USB Headset
25.05 €/
48.99 лв.
48.99 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки TRUST Ozo USB Headset | |
| Микрофон | Flexible microphone provides clear speech; great for voice chat |
| Тип | Overhead |
| Други | Comfortable over-ear pads; soft cushions provide comfort even during long calls; Large 40mm drivers create a clear sound experience; Adjustable headband, allows anyone to wear this headset with ease; Easy to use via USB; no need to unplug your speakers |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-A |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Inline control allows you to adjust the volume (Microphone mute, volume control) |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 - 20000 Hz; microphone: 150 - 17000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Дължина на кабела, m | 2.0 m |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




