Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Слушалки Sony Headset WH-CH720N | ID - 111260
84.00€
90.00€
/ 164.29 лв. с ДДС
-7%
Микрофон:
yes (beamforming mic)
Тип:
Overhead
Предназначен за:
Обща употреба
Импеданс, Ohm:
325 Ohms (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 31 Ohms (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned off)
Честотен обхват, Hz:
Active operation: 7 Hz - 20 KHz (JEITA); Bluetooth communication: 20 Hz - 20 000 Hz (Sampling frequency 44.1 Hz)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012255
Избери добавки:
Цена:
90.00 €
84.00 €/
164.29 лв.
Не ти достигат още 69.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
90.00 €
84.00 €/
164.29 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €7.30 (13 x 14.28 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
9.09€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Слушалки Sony Headset WH-CH720N
90.00
€
84.00 €/
164.29 лв.
164.29 лв.
Техническа характеристика на Слушалки Sony Headset WH-CH720N, WHCH720NB.CE7 |
|
| Микрофон | yes (beamforming mic) |
| Тип | Overhead |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Импеданс, Ohm | 325 Ohms (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 31 Ohms (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned off) |
| Честотен обхват, Hz | Active operation: 7 Hz - 20 KHz (JEITA); Bluetooth communication: 20 Hz - 20 000 Hz (Sampling frequency 44.1 Hz) |
| Чувствителност, dB | 108 dB/mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 99 dB/mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned off) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m single-sided (detachable) |
| Време за работа на батерия | up to 35 hours of battery life (NC ON) |
| Време за зареждане | Approx. 3.5 h; Quick Charge 10 min= 60 min |
| Конектор | 3.5 mm stereo mini jack, Gold-plated L-shaped stereo mini plug |
| Шумопотискане | Noise Cancelling with Dual Noise Sensor technology, Wind Noise Reduction |
| Контрол на звука | Adaptive Sound control |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.2 (up to 10 m) |
| Други | Drive unit: Dynamic, 30 mm; DSEE; Supported audio formats: SBC, AAC; Google/Siri voice assistant, Multipoint connection; Swift pair; Fast pair, 360 reality audio |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





