Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Скенер Xerox Documate Combo Scanner
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Скенер Xerox Documate Combo Scanner | ID - 94306
379.38€
742.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Hi-speed USB 2.0 (3.0 compatible)
Цвят:
White
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Мрежа:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007874
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Скенер Brother ADS-4700W Desktop document scanner
589.01 €
Скенер Xerox D35 Scanner with network sharing via VAST Network software
368.64 €
Скенер Canon CanoScan LiDE 400, Black
101.24 €
Скенер Brother ADS-4300N Network desktop scanner
410.57 €
Скенер Canon CanoScan LiDE 300, Black
81.30 €
Скенер Brother ADS-4100 Desktop document scanner
386.03 €
Скенер Brother ADS-4900W Professional desktop document scanner
963.79 €
Скенер Xerox Documate Combo Scanner
379.38 €/
742.00 лв.
742.00 лв.
| Техническа характеристика на Скенер Xerox Documate Combo Scanner | |
| Интерфейс | Hi-speed USB 2.0 (3.0 compatible) |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | - |
| Размер | 402 x 330 x 139 mm |
| Медия, тип | Paper, plastic ID cards, photos |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 16 – 28 lbs. (60~105 g/m2 ) |
| Натоварване, стр./месец | 1,500 pages per day |
| Съвместими операционни системи | Windows 10 Pro, Home , Enterprise, Education; Windows 7 Pro, Home , Enterprise, Ultimate; Windows 8/8.1 Pro, Core and Enterprise |
| Скенер, тип | ADF scanner |
| Скенер резолюция | 600 dpi |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit color |
| Нива на сивота | 8-bit grayscale, 1-bit black & white |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | LED (light emitting diode) instant on, CIS |
| Максимален размер на сканираната област, mm | (216 x 2997 mm) @ 300 dpi ADF Max Document Size; 76 x 150mm ADF Mini Document Size |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 25 ppm / 50 ipm @ 300 or 200 dpi (Color, B&W or grayscale) |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 25 ppm / 50 ipm @ 300 or 200 dpi (Color, B&W or grayscale) |
| Листоподаващо устройство | 35 pages (20 lb., 75~90 g/m2 paper) |
| Двустранно сканиране | yes |
| Капацитет за хартия | 35 pages (20 lb., 75~90 g/m2 paper) |
| Адаптер за негативи | - |
| OCR софтуер | yes |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




