Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Скенер IRIScan Visualizer 7
Скенер IRIScan Visualizer 7 | ID - 137830
129.00€
252.30 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 2.0 Type-C (5V/0.5A)
Технология:
Built-in G-Sensor; Noise reduction & voice enhancement technology; White LED Lamp
OS:
Readiris Visual – lifetime; Digital Zoom: 10X by Software; Image Rotation: 0° / 180° / AUTO
Други:
Video Output Resolution / FPS: 4K@30fps - 1080p@60fp; Visualizer Presenter mode 4:3 fps: MAX 30 fps; Visualizer Presenter mode 16:9 fps: MAX 60 fps
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017333
Избери добавки:
Цена:
129.00 €/
252.30 лв.
Не ти достигат още 24.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
129.00 €/
252.30 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Скенер IRIScan Visualizer 7
129.00 €/
252.30 лв.
252.30 лв.
Техническа характеристика на Скенер IRIScan Visualizer 7, 464412 |
|
| Интерфейс | USB 2.0 Type-C (5V/0.5A) |
| Технология | Built-in G-Sensor; Noise reduction & voice enhancement technology; White LED Lamp |
| Операционна система | Readiris Visual – lifetime; Digital Zoom: 10X by Software; Image Rotation: 0° / 180° / AUTO |
| Други | Video Output Resolution / FPS: 4K@30fps - 1080p@60fp; Visualizer Presenter mode 4:3 fps: MAX 30 fps; Visualizer Presenter mode 16:9 fps: MAX 60 fps |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 0.41 kg |
| Комплектация | IRIScan Visualizer 7 with Highly Flexible Mechanical Arm; USB-C cable; USB C to A Adapter; Cable Clip X2; Quick Start Guide; Carry bag |
| Файлови формати | JPG/PDF/PDF searchable; Video Compression: MJPG, YUY2 |
| Размер на детайла, mm | Scanning Width: 44 cm / 17.3 inch (at output 5696 x 4272) |
| Максимално тегло на обекта, kg | - |
| Камера, MP | 1/3.06” Sony CMOS camera 13MP, 4160 x 3120 pixels; V4K Pro camera – A3 format 440 x 330mm / 17.32 x 12.99 inches |
| Системни изисквания | for Windows: Microsoft Windows 11, 10, 8, 7; Intel i5 processor or higher; 8GB RAM or more; 20GB Free HD space for recorded videos USB port; for Mac OS: macOS X 10.15 or higher Intel; i5 processor or higher; 8GB RAM or more 20GB Free HD space, USB port |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




