Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Скенер IRIScan Book 7 Dyslexic
Скенер IRIScan Book 7 Dyslexic | ID - 137826
169.00€
330.54 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB Type-C
Захранване:
Built-in rechargeable 900mAH Lithium-ion Polymer battery; Battery life (scanning to MicroSD Card): 750 pages daily after recharging (A4, 300 dpi, color)
OS:
Readiris PDF 23 365 Version / Instant Result/ Readiris Dyslexic
Други:
1.5” Color with scanning status display/preview; External memory capacity: MicroSD card / MicroSDHC card up to 32 GB
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017329
Избери добавки:
Цена:
169.00 €/
330.54 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
169.00 €/
330.54 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Скенер IRIScan Book 7 Dyslexic
169.00 €/
330.54 лв.
330.54 лв.
Техническа характеристика на Скенер IRIScan Book 7 Dyslexic, 464678 |
|
| Интерфейс | USB Type-C |
| Захранване | Built-in rechargeable 900mAH Lithium-ion Polymer battery; Battery life (scanning to MicroSD Card): 750 pages daily after recharging (A4, 300 dpi, color) |
| Операционна система | Readiris PDF 23 365 Version / Instant Result/ Readiris Dyslexic |
| Други | 1.5” Color with scanning status display/preview; External memory capacity: MicroSD card / MicroSDHC card up to 32 GB |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 102 x 315 x 52 mm |
| Тегло, g | 200 g |
| Медия, размер | A4 (21 x 29.7cm); Scanning Length: 213 cm |
| Медия, g/m2 | n/a |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 10, 11; macOS 15, 14, 13 or above |
| Скенер, тип | Handheld Scanner (Cordless, fully portable & autonomous) |
| Дълбочина на цвета при сканиране | - |
| Нива на сивота | - |
| Медия, подаване | - |
| Комплектация | IRIScan Book Scanner, Readiris for PC & Mac, USB-C to USB-A cable, USB-A to USB-C adaptor, MicroSD card 4GB, Transport pouch |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 300 dpi 4 sec, 600 dpi 7 sec, 1050 dpi 11 sec |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 300 dpi 4 sec, 600 dpi 7 sec, 1050 dpi 11 sec |
| Двустранно сканиране | - |
| Файлови формати | JPEG, PDF |
| Скенер резолюция, dpi | 300 - 600 - 1050 dpi |
| Сензор за хартия, тип | Image sensor A4 color contact image sensor (CIS)' Double roller drive scanning |
| Време за загряване, s | - |
| Консумация, W | - |
| Ниво на шума, dB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





