Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Tablet SM-T595 Galaxy Tab A 2018
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung Tablet SM-T595 Galaxy Tab A 2018 | ID - 92560
392.67€
768.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Po 7300 mAh battery
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007258
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
121.00 €
Samsung SM-X306 Galaxy Tab Active 5 5G 6GB 128GB Green
511.29 €
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
108.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
149.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
154.00 €
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
108.00 €
Dell Latitude 7212 Rugged Extreme Tablet
639.00 €
Samsung Tablet SM-T595 Galaxy Tab A 2018
392.67 €/
768.00 лв.
768.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Tablet SM-T595 Galaxy Tab A 2018 | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Po 7300 mAh battery |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| Тип матрица | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Операционна система | Android 8.1 (Oreo) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.5" (26.67 cm) |
| Камера, предна | 5.0 MP, f/2.2, Video 1080p@30fps |
| Камера, задна | 8.0 MP, AF, f/1.9, LED flash, panorama, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | GSM / HSPA / LTE |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.534 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB (dedicated slot) |
| Размер | 260.0 x 161.1 x 8.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




