Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Samsung SSD 980 PRO 256GB M.2
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SSD 980 PRO 256GB M.2 | ID - 97596
80.27€
156.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
PCIe
Хард диск:
250 GB
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Предназначен за:
Лаптопи
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009151
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Transcend 2TB
314.96 €
Твърд диск за лаптоп KIOXIA CL1-3D128-HP
23.00 €
Твърд диск за лаптоп Western Digital SDATB8Y-1T00-1001
161.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix BC901 HFS512GEJ9X164N
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Western Digital PC SN720 SDAPNTW-512G-1006
90.00 €
Твърд диск за лаптоп Samsung PM991 MZ-9LQ512A
90.00 €
Transcend 128GB
33.23 €
Samsung SSD 980 PRO 256GB M.2
80.27 €/
156.99 лв.
156.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SSD 980 PRO 256GB M.2 | |
| Интерфейс | PCIe |
| Хард диск | 250 GB |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 6,400 MB/s * |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2,700 MB/s * |
| Размер | 80.2 x 22.2 x 2.4 mm |
| Тегло, g | Max 9.0 g |
| Форм-фактор | M.2 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




