Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Samsung SSD 980 PRO 1TB Int. NVMe M.2 2280
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SSD 980 PRO 1TB Int. NVMe M.2 2280 | ID - 98252
132.42€
258.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c
Хард диск:
1 000 GB (1TB)
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Предназначен за:
Лаптопи
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009389
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFS512GD9TNI-L2B0B
82.00 €
Твърд диск за лаптоп KIOXIA KBG40ZMT128G
23.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix PC400 HFS512GD9MNE-6200A
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Kingston 0M3PGP4128P-AH
23.00 €
Transcend 240GB
44.99 €
Твърд диск за лаптоп Toshiba KBG30ZMT128G
23.00 €
Твърд диск за лаптоп Toshiba KXG50ZNV512G
82.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFM512GDGTNI-82A0A BA
82.00 €
Samsung SSD 980 PRO 1TB Int. NVMe M.2 2280
132.42 €/
258.99 лв.
258.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SSD 980 PRO 1TB Int. NVMe M.2 2280 | |
| Интерфейс | PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c |
| Хард диск | 1 000 GB (1TB) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 7000MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 5000MB/s |
| Размер | 80.2 x 22.2 x 2.4 mm |
| Тегло, g | Max 9.0 g |
| Форм-фактор | M.2 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




