Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Samsung SSD 870 EVO 500GB Int. 2.5
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SSD 870 EVO 500GB Int. 2.5 | ID - 100924
101.75€
199.01 лв. с ДДС
Хард диск:
500 GB
Предназначен за:
Лаптопи
Външен/ вътрешен:
Internal
Интерфейс:
SATA 6 Gb/s Interface, compatible with SATA 3 Gb/s & SATA 1.5 Gb/s interface
Форм-фактор:
2.5"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010185
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Диск за лаптоп Western Digital SDAPMUW-512G-1001
82.00 €
Диск за лаптоп Samsung SSD 9100 PRO 1TB Heatsink PCIe 5.0 NVMe 2.0 M.2 Read 14700 MB/s Write 13300 MB/s
399.00 €
Диск за лаптоп Hiksemi 512GB/3D NAND/SATA III 6 Gb/s/ 2.5 inch
99.00 €
Диск за лаптоп Dell 480GB SSD SATA ISE RI 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug
1,919.00 €
Диск за лаптоп Toshiba KXG6AZNV512G
82.00 €
Диск за лаптоп SK hynix HFM512GDHTNG-8710B
82.00 €
Диск за лаптоп Samsung SSD 870 EVO 250GB Int. 2.5" SATA
129.00 €
Диск за лаптоп Western Digital SDAPTUW-128-1012
23.00 €
Samsung SSD 870 EVO 500GB Int. 2.5
101.75 €/
199.01 лв.
199.01 лв.
Техническа характеристика на Samsung SSD 870 EVO 500GB Int. 2.5, MZ-77E500B/EU_S |
|
| Хард диск | 500 GB |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Интерфейс | SATA 6 Gb/s Interface, compatible with SATA 3 Gb/s & SATA 1.5 Gb/s interface |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Скорост на четене, MB/s | up to 560MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 530 MB/s |
| Размер | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло, g | 86 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

