Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Samsung SSD 870 EVO 1TB Int. 2.5" SATA
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SSD 870 EVO 1TB Int. 2.5" SATA | ID - 98249
121.69€
238.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
SATA 6 Gb/s Interface, compatible with SATA 3 Gb/s & SATA 1.5 Gb/s interface
Хард диск:
1 000 GB (1TB)
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Предназначен за:
Лаптопи
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009386
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFM128GD3GX013N
23.00 €
Твърд диск за лаптоп Kingston A400 SA400S37/480G
76.00 €
Transcend 500GB
85.39 €
Твърд диск за лаптоп Различни марки
7.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFM128GDGTNG-85A0A
23.00 €
Твърд диск за лаптоп Western Digital PC SN730 SDBQNTY-512G-1001
90.00 €
Твърд диск за лаптоп Samsung MZ-NLN512F
90.00 €
Твърд диск за лаптоп Micron 1100 MTFDDAV512TBN
82.00 €
Samsung SSD 870 EVO 1TB Int. 2.5" SATA
121.69 €/
238.00 лв.
238.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SSD 870 EVO 1TB Int. 2.5" SATA | |
| Интерфейс | SATA 6 Gb/s Interface, compatible with SATA 3 Gb/s & SATA 1.5 Gb/s interface |
| Хард диск | 1 000 GB (1TB) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | up to 560MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 530 MB/s |
| Размер | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло, g | 86 g |
| Форм-фактор | 2.5" |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




