Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-N950F Galaxy Note 8 Gold
Samsung Smartphone SM-N950F Galaxy Note 8 Gold | ID - 62020
919.81€
1,798.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-Core 2.3GHz, 1.7GHz
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
6.3" (16.0 cm)
Резолюция:
2960x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002804
Избери добавки:
Цена:
919.81 €/
1,798.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
919.81 €/
1,798.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-N950F Galaxy Note 8 Gold
919.81 €/
1,798.99 лв.
1,798.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-N950F Galaxy Note 8 Gold | |
| Процесор | Octa-Core 2.3GHz, 1.7GHz |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 6.3" (16.0 cm) |
| Резолюция | 2960x1440 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 8MP, f/1.7, autofocus, 1/3.6" sensor size, 1.22 µm pixel size, 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR |
| Камера, MP, задна | Dual 12 MP (26mm, f/1.7, PDAF & 52mm, f/2.4, AF), OIS, autofocus, 2x optical zoom |
| Светкавица | dual-LED (dual tone) flash |
| Сензори | Iris sensor, Pressure sensor, Accelerometer, Barometer, Fingerprint sensor, Gyro sensor, Geomagnetic sensor, Hall sensor, HR sensor, Proximity sensor, RGB light sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player |
| MP4 плейър | MP4/DivX/XviD/WMV/H.265 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Photo/video editor |
| USB | USB 3.1 Gen 1 |
| Брой SIM карти | Dual SIM |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 256 GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3300 mAh battery |
| Размер | 74.8 x 162.5 x 8.6 |
| Тегло, g | 195g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

