Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-J530F Galaxy J5 Blue Silver
Samsung Smartphone SM-J530F Galaxy J5 Blue Silver | ID - 58422
244.40€
478.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-Core 1.60 GHz
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
16GB
Дисплей, inch:
5.2" (13.21 cm)
Резолюция:
1280x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001657
Избери добавки:
Цена:
244.40 €/
478.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
26.44€/мес.
244.40 €/
478.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
26.44€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-J530F Galaxy J5 Blue Silver
244.40 €/
478.00 лв.
478.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-J530F Galaxy J5 Blue Silver | |
| Процесор | Octa-Core 1.60 GHz |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 16GB |
| Дисплей, inch | 5.2" (13.21 cm) |
| Резолюция | 1280x720 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | CMOS 13.0 MP, F1.9 |
| Камера, MP, задна | CMOS 13.0 MP, F1.7, autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Accelerometer, Fingerprint sensor, gyroscope, geomagnetic sensor, Hall sensor, RGB light sensor, proximity sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, Glonass, Beidou |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth v4.1 |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | Document viewer |
| USB | USB 2.0 |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Батерия, mAh | 3000mAh |
| Размер | 71.3 x 146.2 x 8.0 |
| Тегло, g | 160 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

