Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-F700 GALAXY Z Flip 256 GB
Samsung Smartphone SM-F700 GALAXY Z Flip 256 GB | ID - 94974
1481.72€
2,897.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.95 GHz Kryo 485 & 3x2.41 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485), Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+ (7 nm), Adreno 640 (700 MHz)
RAM памет:
8192MB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2636x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008123
Избери добавки:
Цена:
1481.72 €/
2,897.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
160.32€/мес.
1481.72 €/
2,897.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
160.32€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-F700 GALAXY Z Flip 256 GB
1481.72 €/
2,897.99 лв.
2,897.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-F700 GALAXY Z Flip 256 GB | |
| Процесор | Octa-core (1x2.95 GHz Kryo 485 & 3x2.41 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485), Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+ (7 nm), Adreno 640 (700 MHz) |
| RAM памет | 8192MB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2636x1080 |
| Сензорен дисплей | Foldable Dynamic AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.4, 26mm (wide), 1.22µm, Video 2160p@30fps |
| Камера, MP, задна | Dual 12 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.12µm; Video 2160p@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Nano-SIM, eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 3300 mAh battery |
| Размер | Unfolded: 167.3 x 73.6 x 7.2 mm, Folded: 87.4 x 73.6 x 17.3 mm |
| Тегло, g | 183 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

