Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-A530F GALAXY A8 2018 32GB Gold
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung Smartphone SM-A530F GALAXY A8 2018 32GB Gold | ID - 66306
417.21€
815.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.6" (14.22 cm)
Резолюция:
2220x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003629
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A366 GALAXY A36 5G 256GB 8GB Awesome Lime
311.38 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Mint
204.01 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange
1,303.79 €
Samsung SM-A566 GALAXY A56 5G 128GB 8GB Awesome Olive
316.49 €
Apple iPhone Air 256GB Sky Blue
1,162.17 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Gray
193.78 €
Samsung Smartphone SM-A530F GALAXY A8 2018 32GB Gold
417.21 €/
815.99 лв.
815.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-A530F GALAXY A8 2018 32GB Gold | |
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.6" (14.22 cm) |
| Резолюция | 2220x1080 |
| Сензорен дисплей | Multi-Touch, Corning Gorilla Glass |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 16 MP, f/1.7, phase detection autofocus |
| Камера, MP, задна | Dual: 16 MP + 8 MP, f/1.9, 1080p |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| MP3 плейър | MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player |
| MP4 плейър | MP4/WMV/H.265 player |
| FM радио | yes |
| Преглед на документи | Photo/video editor, Document viewer |
| USB | USB-C |
| Брой SIM карти | Single SIM (Nano-SIM) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256 GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery |
| Размер | 149.2 x 70.6 x 8.4 |
| Тегло, g | 172 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




