Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-A405 GALAXY A40 64 GB Dual SIM Coral
Samsung Smartphone SM-A405 GALAXY A40 64 GB Dual SIM Coral | ID - 92781
204.01€
399.01 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x1.77 GHz Cortex-A73 & 6x1.59 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
5.9" (14.99 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007317
Избери добавки:
Цена:
204.01 €/
399.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
22.07€/мес.
204.01 €/
399.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
22.07€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-A405 GALAXY A40 64 GB Dual SIM Coral
204.01 €/
399.01 лв.
399.01 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-A405 GALAXY A40 64 GB Dual SIM Coral | |
| Процесор | Octa-core (2x1.77 GHz Cortex-A73 & 6x1.59 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 5.9" (14.99 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Coral |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 25 MP, f/2.0, 25mm (wide) |
| Камера, MP, задна | 16 MP, f/1.7, 26mm (wide), PDAF, 5 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide) |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | 3GA,AAC,AMR,AWB,FLAC,IMY,M4A,MID,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,WMA,XMF |
| MP4 плейър | 3G2,3GP,ASF,AVI,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | Micro SD |
| Максимална памет, GB | up to 1TB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 3100 mAh battery |
| Размер | 144.4 x 69.2 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 140 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

