Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung SM-X900 TAB S8 Ultra Wi-Fi 14.6"
Samsung SM-X900 TAB S8 Ultra Wi-Fi 14.6" | ID - 111012
1563.53€
3,058.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 11200 mAh, non-removable
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510), Chipset Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm), GPU Adreno 730
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012176
Избери добавки:
Цена:
1563.53 €/
3,058.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
169.17€/мес.
1563.53 €/
3,058.00 лв.
цена с ДДС
Samsung SM-X900 TAB S8 Ultra Wi-Fi 14.6"
1563.53 €/
3,058.00 лв.
3,058.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-X900 TAB S8 Ultra Wi-Fi 14.6" | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 11200 mAh, non-removable |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510), Chipset Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm), GPU Adreno 730 |
| Тип матрица | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, Corning Gorilla Glass 5 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2960x1848 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 12, One UI 4.1 |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 14.6" (37.08 cm) |
| Камера, предна | Dual: 12 MP, f/2.2, 26mm (wide); 12 MP, f/2.4, 120 (ultrawide) |
| Камера, задна | Dual: 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF; 6 MP, f/2.2, (ultrawide); LED flash, HDR, panorama; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.726 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.2, magnetic connector |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Размер | 326.4 x 208.6 x 5.5 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

