Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung SM-X210B Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 8GB 128GB Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-X210B Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 8GB 128GB Silver | ID - 117931
223.95€
438.01 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver), GPU Adreno 619
Брой ядра:
Octa Core
RAM памет:
8GB
Максимална памет, GB:
up to 1 TB
Хард диск:
128GB
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013496
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Таблет Samsung SM-X236 Galaxy Tab A11+ 11" 5G 6GB 128GB Gray
279.00 €
Таблет Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 64GB Silver
179.00 €
Таблет Wacom Intuos Pro pen tablet small
284.00 €
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Gray
139.00 €
Таблет Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7
179.00 €
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 128GB Gray
179.00 €
Таблет Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 8GB 256GB Gray
289.00 €
Samsung SM-X210B Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 8GB 128GB Silver
223.95 €/
438.01 лв.
438.01 лв.
Техническа характеристика на Samsung SM-X210B Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 8GB 128GB Silver, SM-X210NZSEEUE |
|
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver), GPU Adreno 619 |
| Брой ядра | Octa Core |
| RAM памет | 8GB |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 cm) |
| Тип матрица | TFT LCD, 90Hz |
| Камера, предна | 5 MP, Video 1080p@30fps |
| Камера, задна | 8 MP, AF, Video 1080p@30fps |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1, A2DP, LE |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Операционна система | Android |
| HDMI | - |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Батерия | Li-Po 7040 mAh, non-removable, Charging 15W wired |
| Пренос на данни | no3G |
| TV Тунер | - |
| Размер | 257 x 169 x 7 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, kg | 480 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

