Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-S937B GALAXY S25 Edge 5G 256GB 12GB Titanium Icyblue
Samsung SM-S937B GALAXY S25 Edge 5G 256GB 12GB Titanium Icyblue | ID - 132692
970.94€
1,898.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm), GPU Adreno 830 (1200 MHz)
RAM памет:
12GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
3120x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015525
Избери добавки:
Цена:
970.94 €/
1,898.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
105.06€/мес.
970.94 €/
1,898.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
105.06€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-S937B GALAXY S25 Edge 5G 256GB 12GB Titanium Icyblue
970.94 €/
1,898.99 лв.
1,898.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-S937B GALAXY S25 Edge 5G 256GB 12GB Titanium Icyblue | |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm), GPU Adreno 830 (1200 MHz) |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 3120x1440 |
| Сензорен дисплей | LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 480Hz PWM, HDR10+, Corning Gorilla Glass Ceramic 2, Mohs level 5 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Камера, MP, задна | Dual: 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, PDAF; Video 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Светкавица | Best Face, LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| MP3 плейър | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| MP4 плейър | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4A, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Брой SIM карти | NanoSIM + eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 3900 mAh, Charging: 25W wired, PD, QC2.0, 55% in 30 min; 15W wireless (Qi2 Ready) |
| Размер | 158.2 x 75.6 x 5.8 mm |
| Тегло, g | 163 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

