Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy | ID - 127456
766.43€
1,499.01 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Chipset Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830
RAM памет:
12GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.2" (15.6 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014893
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Black
244.91 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Blue
244.91 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Black
204.01 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Blue
193.78 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Apple iPhone Air 512GB Space Black
1,405.54 €
Apple iPhone Air 512GB Sky Blue
1,405.54 €
Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy
766.43 €/
1,499.01 лв.
1,499.01 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy | |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Chipset Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.2" (15.6 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits; Corning Gorilla Glass Victus 2; Always-on display |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min), Armor aluminum 2 frame |
| Цвят | Navy |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120 (ultrawide), , Super Steady video; Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS |
| Светкавица | Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE; NFC |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Брой SIM карти | Nano SIM+eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 4000 mAh, Charging: 25W wired, PD3.0, 50% in 30 min; 15W wireless (Qi2); 4.5W reverse wireless |
| Размер | 146.9 x 70.5 x 7.2 mm |
| Тегло, g | 162 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




