Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-S908B GALAXY S22 Ultra 5G 256 GB
Samsung SM-S908B GALAXY S22 Ultra 5G 256 GB | ID - 105999
1226.08€
2,398.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.7 GHz Cortex-A510), Chipset Exynos 2200 (4 nm), GPU Xclipse 920
RAM памет:
12GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.8" (17.27 cm)
Резолюция:
3080x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011078
Избери добавки:
Цена:
1226.08 €/
2,398.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
132.66€/мес.
1226.08 €/
2,398.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
132.66€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-S908B GALAXY S22 Ultra 5G 256 GB
1226.08 €/
2,398.00 лв.
2,398.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-S908B GALAXY S22 Ultra 5G 256 GB | |
| Процесор | Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.7 GHz Cortex-A510), Chipset Exynos 2200 (4 nm), GPU Xclipse 920 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.8" (17.27 cm) |
| Резолюция | 3080x1440 |
| Сензорен дисплей | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits (peak) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Red |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 40 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.7µm, PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Quad: 108 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, Dual Pixel PDAF, Laser AF, OIS; 10 MP, f/4.9, 10x optical zoom; 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 3x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide) Super Steady video |
| Светкавица | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| MP3 плейър | MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB,FLAC,MID,MIDI,XMF,MXMF,IMY,RTTTL,RTX,OTA,DFF,DSF,APE |
| MP4 плейър | MP4,M4V,3GP,3G2,AVI,FLV,MKV,WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (2 Nano-SIMs + eSIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
| Размер | 163.3 x 77.9 x 8.9 mm |
| Тегло, g | 229 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

