Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-S901B GALAXY S22 5G 256 GB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-S901B GALAXY S22 5G 256 GB | ID - 105990
894.25€
1,749.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.7 GHz Cortex-A510), Chipset Exynos 2200 (4 nm), GPU Xclipse 920
RAM памет:
8GB
Максимална памет, GB:
-
Хард диск:
256GB
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011070
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Samsung SM-A376 GALAXY A37 5G 8GB 256GB Awesome Graygreen
519.00 €
Смартфон Apple iPhone Air 512GB Light Gold
1,099.00 €
Смартфон Apple iPhone 11
409.00 €
Смартфон Samsung SM-S947B GALAXY S26+ 5G 512GB 12GB Sky Blue
1,449.00 €
Смартфон Samsung SM-S947B GALAXY S26+ 5G 256GB 12GB Cobalt Violet
1,249.00 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 128GB Awesome Lilac
529.00 €
Смартфон Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 8GB Black
219.00 €
Samsung SM-S901B GALAXY S22 5G 256 GB
894.25 €/
1,749.00 лв.
1,749.00 лв.
Техническа характеристика на Samsung SM-S901B GALAXY S22 5G 256 GB, SM-S901BZWGEUE |
|
| Процесор | Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.7 GHz Cortex-A510), Chipset Exynos 2200 (4 nm), GPU Xclipse 920 |
| RAM памет | 8GB |
| Максимална памет, GB | - |
| Хард диск | 256GB |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Дисплей, inch | 6.1" (15.49 cm) |
| Сензорен дисплей | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1500 nits (peak) |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.24", 1.22µm, Dual Pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.57", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS; 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 13mm, 120 (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video |
| Светкавица | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Операционна система | Android |
| USB | USB Type-C 3.2, USB On-The-Go |
| Слот за карти | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 3700 mAh, non-removable |
| FM радио | - |
| MP3 плейър | MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,AMR,AWB,FLAC,MID,MIDI,XMF,MXMF,IMY,RTTTL,RTX,OTA,DFF,DSF,APE |
| MP4 плейър | MP4,M4V,3GP,3G2,AVI,FLV,MKV,WEBM |
| Преглед на документи | yes |
| Размер | 146.0 x 70.6 x 7.6 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 168 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

