Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-N980 GALAXY Note 20 256 GB
Samsung SM-N980 GALAXY Note 20 256 GB | ID - 97611
898.85€
1,758.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Mali-G77 MP11, Exynos 990 (7 nm+)
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009165
Избери добавки:
Цена:
898.85 €/
1,758.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
97.26€/мес.
898.85 €/
1,758.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
97.26€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-N980 GALAXY Note 20 256 GB
898.85 €/
1,758.00 лв.
1,758.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-N980 GALAXY Note 20 256 GB | |
| Процесор | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Mali-G77 MP11, Exynos 990 (7 nm+) |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED Plus capacitive touchscreen, 16M colors |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Bronze |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF; Dual video call, Auto-HDR; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS; 64 MP, f/2.0, 27mm (telephoto), 1/1.72", 0.8µm, PDAF, OIS, 3x hybrid zoom; 12 MP, f/2.2, 120, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm |
| Светкавица | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, NFC |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.2, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 4300 mAh, non-removable |
| Размер | 161.6 x 75.2 x 8.3 mm |
| Тегло, g | 192 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

