Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-G990B GALAXY S21 FE 5G 128 GB
Samsung SM-G990B GALAXY S21 FE 5G 128 GB | ID - 103067
740.86€
1,449.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm), GPU: Adreno 660
RAM памет:
6GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.4" (16.26 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010779
Избери добавки:
Цена:
740.86 €/
1,449.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
80.16€/мес.
740.86 €/
1,449.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
80.16€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-G990B GALAXY S21 FE 5G 128 GB
740.86 €/
1,449.00 лв.
1,449.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-G990B GALAXY S21 FE 5G 128 GB | |
| Процесор | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm), GPU: Adreno 660 |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.4" (16.26 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.2, 26mm |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f / 1.8, 26mm (wide angle), Dual Pixel PDAF, OIS; 8 MP, f / 2.4, 76mm (telephoto), PDAF, 3x optical zoom; 12 MP, f / 2.2, 13mm, 123 (ultrawide) |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 4500 mAh, non-removable |
| Размер | 155.7 x 74.5 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 177 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

