Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-G988 GALAXY S20 Ultra 128GB
Samsung SM-G988 GALAXY S20 Ultra 128GB | ID - 98573
919.81€
1,798.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55)
RAM памет:
12GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.9" (17.53 cm)
Резолюция:
3200x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009476
Избери добавки:
Цена:
919.81 €/
1,798.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
919.81 €/
1,798.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-G988 GALAXY S20 Ultra 128GB
919.81 €/
1,798.99 лв.
1,798.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-G988 GALAXY S20 Ultra 128GB | |
| Процесор | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.9" (17.53 cm) |
| Резолюция | 3200x1440 |
| Сензорен дисплей | Dynamic AMOLED 2X capacitive touchscreen, 16M colors |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual: 40 MP, f/2.2, 26mm (wide), 0.7µm, PDAF; Video: 2160p@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Quad: 108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, OIS Periscope; 48 MP, f/3.5, 103mm (telephoto), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, OIS, 10x hybrid optical zoom; 12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1.4µm, Super Steady vide; 0.3 MP, TOF 3D, f/1.0, (depth) |
| Светкавица | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Ultrasonic Fingerprint sensor, Accelerometer, Barometer, Gyro sensor, Geomagnetic sensor, Hall sensor, Proximity sensor, RGB Light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.2, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 5000 mAh battery |
| Размер | 166.9 x 76.0 x 8.8 mm |
| Тегло, g | 222 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

