Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-F966 GALAXY Z Fold 7 5G 1TB 16GB RAM Dual SIM Black
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-F966 GALAXY Z Fold 7 5G 1TB 16GB RAM Dual SIM Black | ID - 131243
2530.38€
4,948.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm), GPU Adreno 830 (1200 MHz)
RAM памет:
16GB
Хард диск:
1000GB
Дисплей, inch:
8.0" (20.32 cm); Cover display: 6.5" (16.51 cm)
Резолюция:
2184x1968, Cover display: 2520x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015377
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Grey
183.55 €
Samsung SM-A366 GALAXY A36 5G 128GB 8GB Awesome Lime
270.47 €
Samsung SM-A366 GALAXY A36 5G 128GB 8GB Awesome White
270.47 €
Apple iPhone 17 256GB Black
949.47 €
Apple iPhone Air 512GB Cloud White
1,405.54 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
183.55 €
Samsung SM-F966 GALAXY Z Fold 7 5G 1TB 16GB RAM Dual SIM Black
2530.38 €/
4,948.99 лв.
4,948.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-F966 GALAXY Z Fold 7 5G 1TB 16GB RAM Dual SIM Black | |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M), Chipset Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm), GPU Adreno 830 (1200 MHz) |
| RAM памет | 16GB |
| Хард диск | 1000GB |
| Дисплей, inch | 8.0" (20.32 cm); Cover display: 6.5" (16.51 cm) |
| Резолюция | 2184x1968, Cover display: 2520x1080 |
| Сензорен дисплей | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak); Cover display: Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP48 dust and water resistant, Advanced Armor aluminum frame |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 18mm (ultrawide), 1.12µm, Cover camera: 10 MP, f/2.2, 24mm (wide), 1.12µm, HDR, Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | Triple: 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS; 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 120? (ultrawide), 1.4µm, dual pixel PDAF, Video 8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/120/240fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Samsung DeX (desktop experience support), Ultra Wideband (UWB) support, Circle to Search |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Брой SIM карти | Nano-SIM (4FF), Embedded-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4400 mAh, Charging 25W wired, QC2.0, 50% in 30 min, 15W wireless, 4.5W reverse wireless |
| Размер | Unfolded: 158.4 x 143.2 x 4.2 mm, Folded: 158.4 x 72.8 x 8.9 mm |
| Тегло, g | 215 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




