Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-F916 GALAXY Z Fold 2 5G 256 GB
Samsung SM-F916 GALAXY Z Fold 2 5G 256 GB | ID - 96827
1967.96€
3,849.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x3.09 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585), Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+), Adreno 650
RAM памет:
12GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
7.6" (19.30 cm)
Резолюция:
2208x1768
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008782
Избери добавки:
Цена:
1967.96 €/
3,849.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
212.93€/мес.
1967.96 €/
3,849.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
212.93€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-F916 GALAXY Z Fold 2 5G 256 GB
1967.96 €/
3,849.00 лв.
3,849.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-F916 GALAXY Z Fold 2 5G 256 GB | |
| Процесор | Octa-core (1x3.09 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585), Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+), Adreno 650 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 7.6" (19.30 cm) |
| Резолюция | 2208x1768 |
| Сензорен дисплей | Foldable Dynamic AMOLED 2X capacitive touchscreen, 16M colors |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Bronze |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 2 x 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1.22µm |
| Камера, MP, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS: 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 123*, 12mm (ultrawide), 1.12µm |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Capacitive Fingerprint sensor (side), Accelerometer, Barometer, Gyro sensor, Geomagnetic sensor, Hall sensor, Proximity sensor, Light sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4500 mAh, non-removable |
| Размер | Unfolded: 159.2 x 128.2 x 6.9 mm; Folded: 159.2 x 68 x 16.8 mm |
| Тегло, g | 282 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

