Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-A725 GALAXY A72 128 GB
Samsung SM-A725 GALAXY A72 128 GB | ID - 98823
444.31€
868.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), Adreno 618
RAM памет:
6GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009585
Избери добавки:
Цена:
444.31 €/
868.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
48.07€/мес.
444.31 €/
868.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
48.07€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-A725 GALAXY A72 128 GB
444.31 €/
868.99 лв.
868.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-A725 GALAXY A72 128 GB | |
| Процесор | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), Adreno 618 |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (peak) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm; Video: 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Quad: 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7X", 0.8µm, PDAF, OIS; 8 MP, f/2.4, (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 123 (ultrawide), 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps; gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Батерия, mAh | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
| Размер | 165 x 77.4 x 8.4 mm |
| Тегло, g | 203 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

