Samsung LS24A336 24" VA LED | ID - 120436
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Сензорен дисплей: -
Други: Eye Saver Mode, Flicker Free, Install CD
Цвят: Black
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Samsung LS24A336 24" VA LED
Технология LED
Резолюция 1920x1080
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 24" (60.96 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 5ms (GtG)
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 250cd/m2
Динамичен контраст Mega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V 178°/178°
Тунер -
Вградени говорители -
DVI -
Display port -
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 55.1 x 21.0 x 40.4 cm
VESA размер, mm 75 x 75 mm