Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Galaxy Z FOLD 3 F926 256GB 5G Dual SIM + eSIM
Samsung Galaxy Z FOLD 3 F926 256GB 5G Dual SIM + eSIM | ID - 102421
1788.50€
3,498.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm), GPU: Adreno 660
RAM памет:
12GB RAM
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
7.6" (19.30 cm)
Резолюция:
2208x1768
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010577
Избери добавки:
Цена:
1788.50 €/
3,498.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
193.52€/мес.
1788.50 €/
3,498.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
193.52€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Galaxy Z FOLD 3 F926 256GB 5G Dual SIM + eSIM
1788.50 €/
3,498.00 лв.
3,498.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Galaxy Z FOLD 3 F926 256GB 5G Dual SIM + eSIM | |
| Процесор | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm), GPU: Adreno 660 |
| RAM памет | 12GB RAM |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 7.6" (19.30 cm) |
| Резолюция | 2208x1768 |
| Сензорен дисплей | Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1200 nits |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3", 1.22µm |
| Камера, MP, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS; 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom; 12 MP, f/2.2, 123?, 12mm (ultrawide), 1.12µm; Video: 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Брой SIM карти | Nano-SIM and eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4400 mAh, non-removable |
| Размер | Unfolded: 158.2 x 128.1 x 6.4 mm, Folded: 158.2 x 67.1 x 16.0 mm |
| Тегло, g | 271 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

