Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Philips 27M2N8500
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Philips 27M2N8500 | ID - 125736
600.77€
1,175.00 лв. с ДДС
Технология:
QD-OLED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
CB, CE, ETL, CEC, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, CEL, CCC, UKCA, EMF, FCC, ICES-003
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014615
Избери добавки:
Philips 27M2N8500
600.77 €/
1,175.00 лв.
1,175.00 лв.
| Техническа характеристика на Philips 27M2N8500 | |
| Технология | QD-OLED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | CB, CE, ETL, CEC, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, CEL, CCC, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 26.5" (67.31 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 360Hz |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 – 510 kHz/48 – 360 Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 5W x 2 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.9 x 27.4 x 51.3 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 35 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




