Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Оптични Устройства
- Оптично устройство за лаптоп Transcend 64GB
Оптично устройство за лаптоп Transcend 64GB | ID - 138689
180.00€
189.00€
/ 352.05 лв. с ДДС
-5%
Вграден микрофон:
-
RAM памет:
64GB microSD card included
Резолюция:
Full HD 1080P (60/30 fps)
Дисплей, inch:
2.4" color TFT LCD
Безжична карта:
Wi-Fi 802.11n
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018142
Избери добавки:
Цена:
189.00 €
180.00 €/
352.05 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
189.00 €
180.00 €/
352.05 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €15.65 (13 x 30.61 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
19.48€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Оптично устройство за лаптоп Transcend 64GB
189.00
€
180.00 €/
352.05 лв.
352.05 лв.
|
|
| Вграден микрофон | - |
| RAM памет | 64GB microSD card included |
| Резолюция | Full HD 1080P (60/30 fps) |
| Дисплей, inch | 2.4" color TFT LCD |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11n |
| Сензори | High-sensitivity image sensor |
| GPS | Built-in GPS/GLONASS |
| USB порт | micro USB 2.0 to car lighter adapter |
| Слот за карти | microSD Memory Card Supported: 32 GB/64 GB/128 GB/256/512 GB |
| Вградени говорители | - |
| Батерия | Built-in Li-Polymer |
| Други | Package Contents: Full unit, 64GB microSD memory card, Car mount, Car lighter adapter, Quick Start Guide |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 95.6 x 65.9 x 40.5 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 107 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера | MP4 (H.264), Viewing Angle: 150° (diagonal), Viewing Angle (Rear): 130° (diagonal), Aperture: F/2.2, F/2.0 (Rear) |
| Втора камера | yes |
| Системи и режими | Head-up display, Parking mode, Lane Departure Warning System, Forward Collision Warning System, Speed Alarm, Emergency recording, Time-lapse recording, Headlight reminder, Driver fatigue alert, Wide Dynamic Range, Handy snapshot button |
| IR осветление | Rear lens with IR LEDs |
| Система за прикрепване | Suction Car mount |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



