Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- APC Easy UPS 1200VA
APC Easy UPS 1200VA | ID - 97549
144.00€
281.64 лв. с ДДС
Тип на батерията:
Sealed lead acid battery
Стандарт:
CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2
Батерия, тип:
Sealed lead acid battery
Вх.напрежение, V:
230V +/-10% @ 100% load
Изх. мощност:
1200 VA/650 W
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:UPS APC Easy UPS 1200VA
Избери добавки:
Цена:
144.00 €/
281.64 лв.
Не ти достигат още 9.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
144.00 €/
281.64 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €12.52 (13 x 24.49 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
15.58€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
APC Easy UPS 1200VA
144.00 €/
281.64 лв.
281.64 лв.
|
|
| Тип на батерията | Sealed lead acid battery |
| Стандарт | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Батерия, тип | Sealed lead acid battery |
| Вх.напрежение, V | 230V +/-10% @ 100% load |
| Изх. мощност | 1200 VA/650 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | 190 x 140 x 390 mm |
| Статус | Нов |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



