Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Philips 27M2C5501
Монитор Philips 27M2C5501 | ID - 138337
185.00€
194.00€
/ 361.83 лв. с ДДС
-5%
Технология:
WLED
Тип матрица:
VA
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Други:
FlickerFree, LowBlue Mode, Headphone out
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017840
Избери добавки:
Цена:
194.00 €
185.00 €/
361.83 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
194.00 €
185.00 €/
361.83 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Philips 27M2C5501
194.00
€
185.00 €/
361.83 лв.
361.83 лв.
Техническа характеристика на Монитор Philips 27M2C5501, 27M2C5501/00 |
|
| Технология | WLED |
| Тип матрица | VA |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Други | FlickerFree, LowBlue Mode, Headphone out |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 24.7 x 52.8 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Smart OS | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









