Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Lenovo ThinkVision E55 LFD 54.6" UHD (3840 x 2160)
Монитор Lenovo ThinkVision E55 LFD 54.6" UHD (3840 x 2160) | ID - 137874
919.00€
1,797.41 лв. с ДДС
Технология:
DLED
Тип матрица:
IPS
Резолюция:
3840x2160
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
ENERGY STAR Certified, EPEAT Silver, EU Energy Efficiency Level (Level-G), TUV Low Blue Light (Hardware solution), TUV Rheinland Flicker Free
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017377
Избери добавки:
Цена:
919.00 €/
1,797.41 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
919.00 €/
1,797.41 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Lenovo ThinkVision E55 LFD 54.6" UHD (3840 x 2160)
919.00 €/
1,797.41 лв.
1,797.41 лв.
Техническа характеристика на Монитор Lenovo ThinkVision E55 LFD 54.6" UHD (3840 x 2160), 64A9GAT1EK |
|
| Технология | DLED |
| Тип матрица | IPS |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | ENERGY STAR Certified, EPEAT Silver, EU Energy Efficiency Level (Level-G), TUV Low Blue Light (Hardware solution), TUV Rheinland Flicker Free |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 54.6" (138.68 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.315 x 0.315 mm |
| Време за реакция, ms | 8ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 10W x2 |
| DVI | - |
| Display port | 2 DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.7 x 12.51 x 72.1 cm |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | 1 USB-C (10Gbps / USB 3.2 Gen 2) with USB PD 3.1 up to 96W and DisplayPort 1.4 Alt Mode HBR3, upstream; 1x USB-C (5Gbps / USB 3.2 Gen 1) with 15W PD, data transfer only, downstream |
| USB хъб | 4 USB-A (5Gbps), 1 USB-B (5Gbps, upstream) |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 84 kWh |
| Smart OS | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






