Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Мобилна работна станция Dell Pro Max 18 Plus MB18250, Intel Ultra 9 285HX (13TOPS NPU, 24 cores, up to 5.50 GHz)
Мобилна работна станция Dell Pro Max 18 Plus MB18250, Intel Ultra 9 285HX (13TOPS NPU, 24 cores, up to 5.50 GHz) | ID - 137116
6109.00€
11,948.17 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 9 285HX 2.80 GHz, 36 MB cache
Тип матрица:
-
RAM памет:
64GB 6400MT/s (2x32GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 7 BE200
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016619
Избери добавки:
Цена:
6109.00 €/
11,948.17 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
6109.00 €/
11,948.17 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мобилна работна станция Dell Pro Max 18 Plus MB18250, Intel Ultra 9 285HX (13TOPS NPU, 24 cores, up to 5.50 GHz)
6109.00 €/
11,948.17 лв.
11,948.17 лв.
|
|
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285HX 2.80 GHz, 36 MB cache |
| Тип матрица | - |
| RAM памет | 64GB 6400MT/s (2x32GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 3.25 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB Gen4, SED Ready |
| Дисплей, inch | 18.0" (45.72 cm), 500 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Cirrus Logic CS42L43, Two speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, Four M.2 2230/2280 slots for solid state drives |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort, 1 Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове | One global headset |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR IR Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 cell, 96Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 280W AC adapter, USB Type C |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel WM880 |
| Сигурност | One security-cable slot (noble lock) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.2 x 28.0 x 2.0 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | Intel Ethernet Controller I226-LM 10/100/1000/2500 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | 12GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX PRO 3000 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









