Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Мобилна работна станция Dell Pro Max 14 Premium MA14250, Intel Ultra 7 265H, vPro (13 TOPS NPU, 16cores, up to 5.30 GHz)
Мобилна работна станция Dell Pro Max 14 Premium MA14250, Intel Ultra 7 265H, vPro (13 TOPS NPU, 16cores, up to 5.30 GHz) | ID - 137104
3569.00€
6,980.36 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 265H vPro 2.20 GHz, 24 MB cache
Тип матрица:
-
RAM памет:
32GB 8400MT/s on board
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016607
Избери добавки:
Цена:
3569.00 €/
6,980.36 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
3569.00 €/
6,980.36 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мобилна работна станция Dell Pro Max 14 Premium MA14250, Intel Ultra 7 265H, vPro (13 TOPS NPU, 16cores, up to 5.30 GHz)
3569.00 €/
6,980.36 лв.
6,980.36 лв.
|
|
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H vPro 2.20 GHz, 24 MB cache |
| Тип матрица | - |
| RAM памет | 32GB 8400MT/s on board |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Други | Sensors: Ambient Light Sensor, Windows Auto Brightness, IR User Proximity Detection, Accelerometer, Hall Effect Sensor, Sensor Hub (integrated) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.61 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB Performance Gen4, SED Ready,TLC |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Cirrus Logic CS42L43, SoundWire interface, Two tweeter speakers and two woofer speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 Key-M (2230 or 2280) slot for a solid state drive |
| USB порт | 2 USB Type-C Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort 2.1, USB Type-C Thunderbolt 4with Power Delivery and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One global headset |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR + IR UPD Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready, TNR, No Camera Shutter, Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 130W AC adapter, Type C (TCO10) |
| Памет, слотове | not upgradable |
| Чипсет | Intel Arrow Lake-H) |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.1 x 20.1 x 2.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX PRO 1000 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)







