Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Мишка TRUST Bayo Wireless Ergonomic Mouse | ID - 103273
30.17€
59.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
Wireless with convenient USB receiver, range up to 10 meters
Други:
For PC/Laptop
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010812
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Мишка HP Z5000
27.00 €
Мишка Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse - OFF-WHITE/PALE GREY - EMEA
79.76 €
Мишка Logitech M190 Full-size wireless mouse - MID GREY - 2.4GHZ - N/A - EMEA - M190
17.90 €
Мишка Dell WM126 Wireless Mouse Black, Black
19.43 €
Мишка Logitech Wireless Mouse M170 Grey, Black/Grey
15.85 €
Мишка DELL , Mouse
7.00 €
Мишка TRUST Basics Mouse
4.60 €
Мишка Dell MS116 Optical Mouse Black Retail, Black
13.29 €
Мишка TRUST Bayo Wireless Ergonomic Mouse
30.17 €/
59.01 лв.
59.01 лв.
| Техническа характеристика на Мишка TRUST Bayo Wireless Ergonomic Mouse | |
| Интерфейс | Wireless with convenient USB receiver, range up to 10 meters |
| Други | For PC/Laptop |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless RF 2.4GHz |
| Размер | 70 x 83 x 109 mm |
| Тегло, g | 110 g |
| Подсветка | yes |
| Резолюция, dpi | 800, 1200, 1600, 2400 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




