Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Мишка Dell Alienware Wireless Gaming Mouse - AW620M (Dark Side of the Moon) | ID - 119078
101.24€
198.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
2.4GHz USB-C wireless dongle, USB paracord cable
Други:
Right-handed; OS Required: Windows 10 or later
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013747
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Мишка Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse - Graphite, Graphite
120.15 €
Мишка HP Z5000
27.00 €
Мишка TRUST Mydo Silent Wireless Mouse Blue
12.78 €
Мишка Logitech Wireless Mouse M185 - RED - 2.4GHZ - N/A - EWR2 - 10PK ARCA AUTO
17.90 €
Мишка Cherry , Mouse
7.00 €
Мишка Dell Multi-Device Wireless Mouse - MS5320W
45.50 €
Мишка Asus ROG Strix Impact III Gaming Mouse
45.50 €
Мишка Logitech Signature M650 L Wireless Mouse - ROSE - EMEA
49.60 €
Мишка Dell Alienware Wireless Gaming Mouse - AW620M (Dark Side of the Moon)
101.24 €/
198.01 лв.
198.01 лв.
| Техническа характеристика на Мишка Dell Alienware Wireless Gaming Mouse - AW620M (Dark Side of the Moon) | |
| Интерфейс | 2.4GHz USB-C wireless dongle, USB paracord cable |
| Други | Right-handed; OS Required: Windows 10 or later |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Размер | 77.8 x 131.5 x 41.5 mm |
| Тегло, g | 99 g |
| Подсветка | 16.8 million AlienFX lighting |
| game | Геймърски |
| Резолюция, dpi | 26000 dpi (5 on-the-fly DPI settings) |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 7 |
| Програмируеми бутони | 7 programmable buttons |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




