Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Microsoft Surface Go Model 1825
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Microsoft Surface Go Model 1825 | ID - 127405
115.00€
224.92 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Pentium Gold, 4415Y 1600MHz 2MB
RAM памет:
8192MB LPDDR3
Хард диск:
128GB M.2 NVMe SSD
Видео карта:
Intel HD Graphics 615
Дисплей:
10"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80122605
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
121.00 €
Samsung SM-X930 Galaxy Tab S11 Ultra 5G 14.6" 12GB RAM 256GB Silver
1,432.64 €
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
134.00 €
Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 64GB Gray
214.23 €
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
108.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
149.00 €
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
134.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
154.00 €
Microsoft Surface Go Model 1825
115.00 €/
224.92 лв.
224.92 лв.
| Техническа характеристика на Microsoft Surface Go Model 1825 | |
| Процесор | Intel Pentium Gold, 4415Y 1600MHz 2MB |
| RAM памет | 8192MB LPDDR3 |
| Хард диск | 128GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel HD Graphics 615 |
| Дисплей | 10" |
| Резолюция | 1800x1200 3:2 |
| Интерфейси | USB Type-C, |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Други | Camera WWAN IPS Touchscreen |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




