Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Microsoft Surface Go Model 1824
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Microsoft Surface Go Model 1824 | ID - 127404
173.33€
339.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Pentium Gold, 4415Y 1600MHz 2MB
RAM памет:
8192MB LPDDR3
Хард диск:
128GB M.2 NVMe SSD
Видео карта:
Intel HD Graphics 615
Дисплей:
10"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80122606
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Apple 10.9-inch iPad (10th) Cellular 256GB - Silver
804.26 €
Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Wi_Fi 1TB - Silver
1,466.39 €
Samsung Tablet SM-T713 Galaxy Tab S2 8" 32GB WiFi Black
346.14 €
Apple 12.9-inch iPad Pro Cellular 64GB - Space Grey
1,306.86 €
Apple 10.9-inch iPad Air 4 Cellular 64GB - Space Grey
816.53 €
Samsung SM-T545 Galaxy Tab Active Pro LTE 10.1"
587.47 €
Samsung SM-X610 Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" WiFi 8GB 128GB Green
810.40 €
Microsoft Surface Go Model 1824
173.33 €/
339.00 лв.
339.00 лв.
| Техническа характеристика на Microsoft Surface Go Model 1824 | |
| Процесор | Intel Pentium Gold, 4415Y 1600MHz 2MB |
| RAM памет | 8192MB LPDDR3 |
| Хард диск | 128GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel HD Graphics 615 |
| Дисплей | 10" |
| Резолюция | 1800x1200 3:2 |
| Интерфейси | USB Type-C, |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Други | Camera IPS Touchscreen |
| Статус | A клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

