Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Мастилоструйно МФУ Epson EcoTank M2120
Мастилоструйно МФУ Epson EcoTank M2120 | ID - 137280
369.00€
721.70 лв. с ДДС
Брой копия:
99 copies
Интерфейс:
USB, WiFi, Wi-Fi Direct
Безжична карта:
15 pages/min.
Други:
LCD screen - Colour, Diagonal: 3.7 cm
Цвят:
White
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016783
Избери добавки:
Цена:
369.00 €/
721.70 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
369.00 €/
721.70 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мастилоструйно МФУ Epson EcoTank M2120
369.00 €/
721.70 лв.
721.70 лв.
Техническа характеристика на Мастилоструйно МФУ Epson EcoTank M2120, C11CJ18402 |
|
| Брой копия | 99 copies |
| Интерфейс | USB, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Безжична карта | 15 pages/min. |
| Други | LCD screen - Colour, Diagonal: 3.7 cm |
| Цвят | White |
| Двустранен печат | yes |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 375 x 318 x 200 |
| Мрежа | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES) |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, размер | A4 (21.0x29.7 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A6 (10.5x14.8 cm), Legal, B5, B6, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter |
| Медия, g/m2 | 64 g/m - 90 g/m |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 250 Sheets Standard |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 30 Sheets |
| Консумативи | 111 EcoTank Pigment black ink bottle (120 ml) |
| Натоварване, стр./месец | 15 000 ppm max.; Recommended monthly page volume: 250 - 1 500 pages |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 32 ppm (plain paper 75 g/m2), 32 ppm (ISO/IEC 24711/24712) |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | - |
| Принтер резолюция | 1440 x 720 dpi |
| Скенер, тип | Flatbed; Contact image sensor (CIS) |
| Скенер резолюция | 1200 x 2400 dpi |
| Дълбочина на цвета при сканиране | - |
| Нива на сивота | - |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Output formats: BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Копир скорост черно, копия/мин | 12 sec. with flatbed scan |
| Копир скорост цветно, копия/мин | - |
| Копир резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Мащабиране | 25 - 400% |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| Скорост на модема | - |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| ADF | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)


